Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med oss om du har några frågor! Vi har dock samlat flera av de vanligaste frågorna och svaren så att du direkt kan hitta svar på det du söker. Ta gärna en titt på ”Vanliga frågor och svar” innan du ringer.

 

036 293 71 66

Öppettider: Mån–fre 08:00–16:00

Postadress
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Truckgatan 6
702 27
Örebro, Sverige

Företagsinformation
Org.nr: 502073-7937
Kontonummer: 81013597464
IBAN: NO43 8101 3597 464
SWIFT: DABANO22

Milrab.se ägs och drivs av norska Milrab.no. För dig som kund har det dock ingen betydelse då handeln i Sverig e genomförs helt i linje med Svenska villkor. För eventuella frågor kring vår svenska webshop, tveka inte på att ta kontakt med oss via e-post eller telefon!

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.se

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.se

 

Nicklas Frogner
Sales Manager

​nicklas@milrab.se

 
Simen Risholt
Purchasing
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Didrik Strøm
Operations
 
Abdulahi Abdullahi
Operations
 
Johanna Karlsson
Operations
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.se

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.se

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Jonas Rydland
Operations
 
Anine Hovda
Operations
 
Nafisa Kabal
Operations
 
Zoneina Mahmood
Finance & Accounting
 
Basit Ali
Sales
 
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.se

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.se

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Sipan Botani
Operations
 
Perry Waagan
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
Noddy Ueland
Operations
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting