Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med oss om du har några frågor. På kundservice hittar du svar på vanliga frågor.

 

+46 36 2937166 (08.00 - 16.00)

Öppettider på vardagar: 07:00 - 18:00

Postadress
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Terminalveien 1, 70298
Örebro, Sverige

Företagsinformation
Org.nr: 502073-7937
Kontonummer: 81013597464
IBAN: NO43 8101 3597 464
SWIFT: DABANO22

Milrab.se drivs av Milrab.no

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.se

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.se

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.se

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Sipan Botani
Operations
 
Fredrik Båtnes Hestdahl
Operations
 

Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting

 
Simon Reite
Sales
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.se

 
Marius Anthonisen
Country Manager Norway

marius@milrab.se

 

Nicklas Frogner
Teamleader Sales

​nicklas@milrab.se

 
Simen Risholt
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Hanne Søreng Molvær
Operations
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
 
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.se

 
Malin Dettmann-Levin
Country Manager Sweden

malin@milrab.se

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Jonas Rydland
Operations
 
Zoneina Mahmood
Finance & Accounting
 
Basit Ali
Sales