Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med oss om du har några frågor. På kundservice hittar du svar på vanliga frågor.

 

+46 36 2937166

Öppettider på vardagar: 07:00 - 20:00

Postadress
Milrab As
c/o Bring Parcels AB
Bordsvägen 3, 556 52
Jönköping, Sverige

Företagsinformation
Org.nr: 502073-7937
Kontonummer: 81013597464
IBAN: NO43 8101 3597 464
SWIFT: DABANO22

Milrab.se drivs av Milrab.no

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.se

 
Andreas Kristiansen
Manager Marketing

andreas@milrab.se

 
Maija Kassari
Country Manager Finland

maija@milrab.se

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Belinda Darko
Finance & Accounting
 
Tony Hu
Sales
 
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.se

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.se

 
Carl Fredrik Reinertsen
Teamleader Sales

carl@milrab.se

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Fredrik Båtnes Hestdahl
Operations
 

Anish Mahmood
Finance & Accounting

 

William Maxwell Le-Normand
Sales

 
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.se

 
Malin Dettmann-Levin
Country Manager Sweden

malin@milrab.se

 

Nicklas Frogner
Sales

​nicklas@milrab.se

 
Simen Risholt
Operations
 
Sipan Botani
Operations
 
Simon Reite
Sales