Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med oss om du har några frågor! Vi har dock samlat flera av de vanligaste frågorna och svaren så att du direkt kan hitta svar på det du söker. Ta gärna en titt på ”Vanliga frågor och svar” innan du ringer.

 

036 293 71 66

Öppettider: Mån–fre 08:00–16:00

Postadress
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Truckgatan 6
702 27
Örebro, Sverige

Företagsinformation
Org.nr: 502073-7937
Kontonummer: 81013597464
IBAN: NO43 8101 3597 464
SWIFT: DABANO22

Milrab.se ägs och drivs av norska Milrab.no. För dig som kund har det dock ingen betydelse då handeln i Sverig e genomförs helt i linje med Svenska villkor. För eventuella frågor kring vår svenska webshop, tveka inte på att ta kontakt med oss via e-post eller telefon!

 

 

 

Lars A. G. Aglen Lars A. G. Aglen
Chief Executive Officer

lars@milrab.se

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Operations Manager

petter@milrab.se

 
Nicklas Frogner
Sales Manager

nicklas@milrab.se

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Augusta Sophie Grønli
Purchasing
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Juan David Cruz Duarte
Team Leader Order Management

​juan@milrab.se

 
Noddy Ueland
Customer Service
 
Didrik Strøm
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Finn Magnus Torall Finn Magnus Torall
Founder & Chairman

magnus@milrab.se

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.se

 
Jonas Einbu
Chief Financial Officer

jonas@milrab.se

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Basit Ali
Sales
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting
 
Konstantinos Gustad Padazopoulos
Team Leader Warehouse

konstantinos@milrab.se

 
Anna Sofie Hoff
Customer Service
 
Martin Flagstad
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
 
Vegard Sunde
Purchasing Manager

vegard@milrab.se

 
Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.se

 
Jo W.S. Holmsen
Chief Brand Officer

jo@milrab.se

 
Simen Risholt
Purchasing
 
Iselin Grobakken
Sales
 
Sipan Botani
Team Leader Customer Service

sb@milrab.se

 
Cecilie Hofstad
Customer Service
 
 
Thomas Alexander von Hafenbrädl
Operations
 
Charlotte Finstad
Operations